Skip to main content
header-uslugi-griltex

USŁUGI

BUDOWNICTWO KUBATUROWE

MIESZKANIOWE

Dbamy o to, by rozwiązania dla budownictwa mieszkaniowego były nie tylko skuteczne i bezpieczne, ale także spełniały wymogi estetyczne i podnosiły jakość życia oraz wygodę mieszkańców.

uslugi-mieszkaniowe-griltex
dachy-zielone-griltex

Dachy zielone

Ekstensywne i intensywne dachy zielone odtwarzają powierzchnię biologicznie czynną - zapewniamy roślinności optymalne warunki wegetacji dzięki użytym przez nas rozwiązaniom i materiałom.

dachy-plaskie-griltex

Dachy płaskie

Wybór dachu płaskiego przynosi wiele korzyści: od większej powierzchni użytkowej aż po możliwość założenia na nim przyjaznego środowisku zielonego dachu. Prawidłowo wykonana hydroizolacja i system odprowadzania wody pozwalają uniknąć późniejszych usterek i remontów.

balkony-griltex

Balkony

Izolacja pod płytkami ceramicznymi nie dopuszcza do migracji wody, tworząc barierę przed jej przenikaniem w głąb podłoża. W ten sposób chronimy konstrukcję posadzki przed pękaniem, a naszych klientów - przed kosztowną naprawą.

fundamenty-griltex

Fundamenty

Prawidłowo przeprowadzona izolacja wodochronna fundamentów zapobiega późniejszym problemom z wilgocią. Doświadczony w pracach izolacyjnych wykonawca to gwarancja przemyślanej koncepcji oraz projektu konstrukcji uszczelnienia.

PRZEMYSŁOWE

Klientom z sektora przemysłowego zapewniamy realizację nawet niezwykle wymagających inwestycji, a wysoki poziom doświadczenia naszego działu uszczelnień potwierdzają referencje z najtrudniejszych realizacji w Europie.

uslugi-mieszkaniowe-griltex
dachy-plaskie-griltex

Dachy płaskie

Dach płaski to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, ale tylko przy perfekcyjnie wykonanej hydroizolacji oraz termoizolacji. Dział uszczelnień starannie dobiera technologię i wysokiej jakości materiały, które najlepiej sprawdzą się przy inwestycji klienta.

zbiorniki-wodne-p-poz-griltex

Zbiorniki wodne i p.poż

Zbiorniki przeciwpożarowe zapewniają obiektom przemysłowym awaryjny dostęp do odpowiedniej ilości wody gaśniczej w krótkim czasie. Gwarantujemy, że wykonane przez nas uszczelnienia są zgodne ze wszystkimi normami jakości i bezpieczeństwa.

zbiorniki-paliwowe-griltex

Zbiorniki paliwowe

Skutecznie zabezpieczamy zbiorniki paliwowe tak, by spełniały najbardziej surowe wymagania techniczne. Nasze nowoczesne rozwiązania zapobiegają zagrożeniu dla ludzi i środowiska naturalnego, jakie mogą stanowić niekontrolowane wycieki paliwa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
USŁUGI - OCHRONA ŚRODOWISKA
I BUDOWNICTWO INFRASTRUKTURALNE